אורז בבית, טריק מבריק שישנה לכם את החיים

Image

אנשים רבים מתעלמים מה כוח הצחוק כבעל ברית עבורארגון הבית. מצא כיצד האלמנט הפשוט הזה זה יכול לחולל מהפכה שלך חיי יום יוםמביאים להזמין ה הַרמוֹנִיָה בכל פינה בבית.

עקוב אחרי i עצה מבריקה שישנה את חייך וישנה את חייך שגרה לחוויה יותר נעים ה ללא לחץ.

אורז כסמל לשפע

אורז הוא הרבה יותר מסתם מזון בסיסי במטבח האסייתי. בתוך ה תרבות מזרחיתזה מסמל שפע, הֲגָנָה, Fortuna, עוֹשֶׁר ואפילו פוריות.

סמליות עוצמתית זו הופכת אותו לאידיאלי למשיכה אנרגיה חיובית אצלנו חללי מגורים.

טקס אורז בפינות השונות של הבית

בעקבות העקרונות של פנג שואידיסציפלינה סינית בת אלף שנים, אפשר להשתמש באורז כמו קָמִיעַ. לשם כך, מומלץ להניח כמות קטנה של אורז בפינות שונות של הבית.

המחווה הפשוטה הזו יכולה להשפיע לטובה מחזור של אנרגיות ולעודד שִׂגשׂוּג.

שלוש דרכים להשתמש באורז

  • מי אורז

    אל תזרקו את מי בישול האורז! הוא עשיר ב ויטמינים ה מינרליםמושלם לשימוש בתור דשן טבעי בשבילם צמחלכל לרכך שיער או אפילו עבור לנקות את הרצפות של הבית. פשוט תעביר את תְנוּעָה מבפנים אל חוץ כדי לדחוף את אנרגיות שלילית.

  • אורז ומטבעות

    שילוב של אורז ומטבעות יכול להיות טכניקה רבת עוצמה למשיכהאנרגיה של כסף. פשוט שים כמה גרגרי אורז יבשים בתוך א צנצנת זכוכית עם שבעה מטבעות. לאחר מכן, הניחו את הצנצנת בכניסה לבית או לעסק שלכם.מִשׂרָד. זה יעזור לעשות להזרים אנרגיה טוב יותר ותביא שפע.

  • רייס אסיאט

    שיטה יעילה נוספת היא לשים קטן אסיית אורז לבן למרכז של שולחן ראשי של הבית. מחווה פשוטה זו יכולה לעזור לשמור על אנרגיה חיובית ולמשוך Fortuna.

לקרוא  5 גוונים המומלצים על ידי מעצבים

תרופת פלא לחיים שלך

אמצו את אלה טקסים זו יכולה להיות דרך פשוטה ופרקטית להחדיר את הבית שלך אנרגטי חיובי. אל תזלזל ב כוח הצחוק: מחוות קטנות הם באמת יכולים לשנות את האיכות שלך קוֹרוֹת חַיִיםמביאים שִׂגשׂוּג ה שִׂגשׂוּג.