איך אני בוחר את קרם ההגנה שלי? העור שלך יודה לך בעוד כמה שנים

Image

© Orotisrael.co.il

השמש זורחת, הקיץ עלינו וימים על החוף או בפארק מתקשר! אבל לפני שצולל לשמש, חשוב לחשוב על בן לוויה חיוני: קרם הגנה. קרם הגנה טוב לא סתם מגן כֶּלֶףאבל גם כנגד נזק לעור לטווח הארוך ו הזדקנות העור. במאמר זה תלמד כיצד לבחור את קרם הגנה המושלם לסוג העור שלך ומה כדאי לקחת בחשבון.

להבין את סוג העור שלך

לפני רכישת קרם הגנה, חשוב לבדוק את שלך סוג עור לָדַעַת. יש לך עור יבש, שמן או רגיש? סוגי עור שונים דורשים ניסוחים שונים. אנשים עם עור יבש צריך לחפש עוד קרמים לחות מרכיבים כלולים. ל עור שמנוני מסנני קרינה שאינם קומדוגניים ומאציים הם אידיאליים לא נקבוביות סתימות.

בחר את מקדם ההגנה הנכון (SPF)

IL מקדם הגנה מפני השמש (SPF) זהו מדד עד כמה קרם הגנה מגן מפני קרני UVB. באופן כללי, ככל שה- SPF גבוה יותר, כך ההגנה טובה יותר. מומחים ממליצים לפחות על SPF 30 כדי להבטיח הגנה נאותה. עבור סוגי עור הוגנים מאוד או כאלה שנחשפים לאור שמש חזק, עליכם להשתמש גם ב- SPF 50 ומעלה.

חפש הגנה רחבה-ספקטרום

קרם הגנה טוב מגן לא רק מפני קרני UVB אלא גם מפני קרני UVA. ודא שמסנן ההגנה שלך מציין במפורש "הגנה בפס רחב"או" הגנת UVA/UVB ". תכשירים אלו עוזרים להגן באופן מלא על העור ולמזער את הסיכון לסרטן העור ולהזדקנות מוקדמת.

עמידות בפני מים לימים פעילים

האם אתה מתכנן יום ליד הים או שאתה עושה הרבה ספורט? אז אתה צריך להיות אחד כזה חסין מים בחר קרם הגנה. תכשירים עמידים למים עדיין מציעים הגנה גם בעת שחייה או הזעה. זכור ש"עמיד למים" אינו אומר "קבוע": חיוני למרוח אותו מחדש באופן קבוע.

לקרוא  האם אתה עושה את 9 הטעויות האלה והאם הן מונעות ממך לרדת במשקל? איך לתקן אותם כדי להשיג תוצאה מוצלחת!

פילטרים טבעיים וכימיים

מסנני קרינה משתמשים במסננים כימיים או פיזיים (מינרליים) כדי להגן על עורך מפני השמש. מסננים כימיים סופגים קרני UV, ואילו מסנני מינרלים משקפים אותם. מסנני מינרלים כמו תחמוצת אבץ O תחמוצת טיטניום לעתים קרובות הם מתאימים יותר לעור רגיש ועבודה מיד לאחר היישום.

תאריך תפוגה ושימוש נכון

אפילו למסנני קרינה יש תאריך תפוגה. בדוק את התאריך הזה כדי לוודא שההגנה שלך עדיין יעילה. יישום נכון הוא גם המפתח: מרחו קרם הגנה בנדיבות ומרחו מחדש כל שעתיים ולאחר שחייה או הזעה מרובה.
שתף מאמר זה ברשתות החברתיות שלך ועזור לאחרים למצוא את קרם ההגנה המושלם!

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :