איך למנוע אסונות קולינריים? מה לא לשים לטיגון האוויר

Image

האם אי פעם חשבת על מה אסור לבשל אצלך טיגון אוויר? גלה איתנו מה ה מזונות שיש להימנע מהם לוודא ביצועים מיטביים ה תוצאות טעימות.

דברים רטובים או לחם

ה טיגון אוויר זה מכשיר קסום שיכול לבשל כמעט כל דבר, אבל עדיף להימנע משימוש בו מזון רטוב o מְצוּפֶּה בְּפֵּירוּרֵי לֶחֶם. מאכלים כמו שרימפס טמפורה או ה דג לחם בבירה הם יכולים לטפטף במהלך הבישול, מה שמסבך את הבישול ניקוי או אפילו פגיעה במכשיר.

ירקות עלים ירוקים

ה ירקות עלים ירוקיםלבוא תרד, מנגולד ה כרובהם לא מתבשלים היטב ב טיגון אוויר. מהירות האוויר גורמת להם להתחמם בצורה לא אחידה. אולם, היוצא מן הכלל מיוצג על ידי צ'יפס ירקותמה שעלול להיגרם טָעִים מְאוֹד.

מאכלים עם הרבה רוטב

הימנע מלהכניס טיגון אוויר מזונות מתובלים מאוד או עם הרבה רוטבלבוא כנפי עוף מכוסות ברוטב o סטייקים כבושים. Il שָׁלִיחַ יכול ליפול דרך i חורי סלליצור קשה לנקות בלגן.

מאכלים עם הרבה גבינה

Il גבינהלמרות טעים, הוא לא חבר של טיגון אוויר. מנות כמו ה גבינה מותכת או ה מקרוני וגבינה הם יכולים ליצור א בלגן דביק. יוצא מן הכלל היחיד: א מזון קפוא כבר מטוגןבוא אני מקלות מוצרלהניתן לחמם אותם ללא בעיות.

נתחי בשר עם עצם

למרות שהם יכלו להיכנס ל טיגון, נתחי בשר עם עצם כ עוף שלם הם לא מתבשלים באופן שווה. ל'אַריָה הוא אינו מסתובב כראוי סביב האוכל, מותיר חלקים גולמיים ואחרים שרופים. עדיף לאפות את אלה מזונות בתוך ה תנור.

דגנים לא מבושלים

להשתמש ב טיגון אוויר לְכָל דגנים גולמייםלבוא אורז o קינואה, זה לא מומלץ. אלה מזונות הם חייבים להיות מבושל במיםש טיגון לא יכול לחמם בצורה מספקת. חמם את דגנים מבושלים כבראלא עבור ה בישול ראשונילהשתמש ב תַנוּר או ה cuociriso.

לקרוא  משקאות בריאים לניהול כולסטרול, אל תוותרו

המבורגר

ה המבורגר הם לא נכנסים טוב טיגון אוויר. בזמן שהוא יכול לבשל קציצות בשרהם לא מקבלים את קרום מקורמל בגריל טיפוסי. אם לא אכפת לך מה הם מבושל היטבאתה יכול להשתמש ב טיגוןאלא עבור א תוצאה אופטימליתה גְרִיל זו הבחירה הטובה ביותר.