בהוטן, ארץ האושר והיופי האינסופי

בהוטן – מדינת האושר והיופי האינסופי. זהו מקום שבו כל רגע הוא חוויית חיים עצמאית ומרהיבה. מכולם מוזמן לחוות את הקסם של הטבע המרהיב, להתרגש מהאמנות והתרבות המגוונת, ולהתמזג עם האנשים החמים והאדיבים. בואו נגלות את כל הסודות של בהוטן ונתפוס את הרגעים הקסומים שהמדינה הזו מציעה.

Objavte skrytý poklad Himalájí: Bhután, krajina šťastia a nekonečnej krásy

© Orotisrael.co.il

בהוטן, ממלכת הימלאיה מסתורית, היא כמו מממד אחר. בלב אסיה, שם נראה שהזמן עומד מלכת, שוכנת מדינה שתקלוט אתכם עם התרבות המדהימה, היופי הטבעי והשלווה האינסופית שלה. הצטרפו אלינו למסע אל היעד המרתק הזה.

היכרות עם עיר הבירה Thimphu

Thimphu, בירת בהוטן, היא מקום מצוין להתחיל בו את המסע. המנזרים הקדושים, השווקים המסורתיים והמונומנטים התרבותיים יציעו לכם חוויה בלתי נשכחת.

אל תשכח לבקר פסל בודהההמתנשא מעל העיר, או טאשיצ'ו דזונגמנזר ומבצר יפהפיים מהמאה ה-17.

לגלות את היופי הטבעי

בהוטן מוקפת בטבע יפהפה המהווה בית למינים שונים של חי וצומח. הפארק הלאומי Jigme Dorji הוא אחד הגדולים והמפורסמים שבהם ניתן לראות סוגים שונים של חיות בר.

אם אתם מחפשים יעד פחות מתוייר, נסה לבקר הפארק הלאומי פרומסנגלהשהוא פחות מוכר אבל יפה לא פחות.

תרבות ומסורות

בהוטן ידועה בתרבות החזקה ובמסורות שלה. חי חוויה אותנטית כשאתה משתתף באחד מה פסטיבלים מסורתיים כמו Thimphu Tshechu או Paro Tshechu.

בקר גם במסתורי קן הנמר (Paro Taktsang), מקום קדוש לבודהיסטים, ממוקם על סלעים תלולים.

חוויה גסטרונומית

אסור לצאת מבהוטן בלי לטעום ממנה מטבח בהוטן מסורתי. נסו את Ema Datshi, המאכל הלאומי של צ'ילי וגבינה, או Phaksha Paa, חזיר עם צ'ילי.

ניתן למצוא בשווקים גם סוגים שונים של פירות וירקות אורגניים.

תיירות בת קיימא

בהוטן ידועה במחויבות שלה קיימות. התיירות כאן מוסדרת וכל הסיורים חייבים להיות מאורגנים באמצעות סוכנויות נסיעות מורשות.

זה מבטיח שהטבע והתרבות של בהוטן יישארו שלמים. אנו מקווים שמאמר זה סיפק לך מידע שימושי עבור הטיול שלך לבהוטן. אם זה נתן לך השראה, אל תשכח לשתף אותו ברשתות חברתיות ולעזור לאחרים לגלות את הסודות האלה של בהוטן.

לקרוא  גלה את הקסם של מדגסקר: טיפים מדהימים לחופשה בלתי נשכחת

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :