גינה קטנה? עצים אלה מושלמים עבור זה

Image

© Orotisrael.co.il

יש לך גינה קטנה והאם אתה חולם להעשיר אותו בעצים מרהיבים? רבים מאמינים כי עצים דורשים הרבה מקום. אבל ישנם מיני עצים רבים שיכולים לשגשג אפילו בגנים הקטנים ביותר. במאמר זה נציג בפניכם כמה מהם מיני עצים אידיאליים לגינות קטנות ולתת עצות כיצד לטפל בהן בצורה הטובה ביותר.

בחירה נכונה של עץ

בחירת העץ הנכון היא קריטית כדי להבטיח שהוא אסתטי ופרקטי עבור הגינה שלך. במיוחד עבור גינות קטנות יותר מגוון גמדים O צורות צמיחה דקה אִידֵאָלִי. כמה מינים מומלצים הם: צוורגאפפלבאוםIL דובדבן עמודים וה קוגלהורן. העצים האלה לא תופסים הרבה מקום ועדיין מייצרים פרחים ופירות יפים.

מטע ומיקום

המיקום הנכון חיוני לצמיחה בריאה של עץ. ודא שהעץ מקבל מספיק אור ומוגן היטב. רוב העצים מעדיפים מיקום שטוף שמש או מוצל חלקית עם אדמה מנוקזת היטב. גם זה חשוב שטח שורש לקבל תמורה ראויה; עצים מסוימים דורשים יותר מקום לשורשים מאשר אחרים.

טיפול ותחזוקה

עצים קטנים בדרך כלל דורשים פחות טיפול מאשר גדולים, אך עדיין יש צורך בטיפול בסיסי. זה כולל השקיה קבועה, במיוחד בתקופות יבשות, חיפוי לשימור לחות והגנה מפני עשבים שוטים, וגיזום כדי לשמור על צורה בריאה ולקדם ייצור פירות. השתמש תמיד באחד נקי וחדים בעת חיתוך מזמרה.

לפתור בעיות במקומות מוגבלים

אם המקום ממש מוגבל, אפשר לשקול גם לגדל את העצים באדניות גדולות. זה לא רק נותן לך את הגמישות לשנות מיקומים במידת הצורך, אלא גם שליטה על איכות הקרקע והלחות. דוגמאות למינים המתאימים לשיטה זו הן: עץ אפרסק ננסי או עצי הדר למיניהם.
שתף מאמר זה במדיה החברתית שלך כדי להראות לאוהבי גנים אחרים כיצד הם יכולים להעשיר את הגינה הקטנה שלהם בעצים יפים!

לקרוא  החופים היפים בעולם שאתם בהחלט חייבים לבקר בהם

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :