היפטר מזבובי פירות עם הטריקים היעילים האלה

Image

נמאס לך להילחם ב זבובי פירות מעצבנים בבית שלך? אל תדאג, אתה במקום הנכון!

במאמר זה תמצאו טריקים ה עצה יעילה לחסל אותם לצמיתות חרקים לא רצויים משלך casa. קרא קדימה כדי לגלות כיצד להיפטר זבובי פירות אחת ולתמיד!

מה זה זבובי פירות?

אני זבובי פירות אין לבלבל ביניהם עם גמדים מצויים, גם אם, בעין בלתי מזוינת, הם עשויים להיראות זהים. אורכם של שני החרקים הוא כ-1/8 אינץ'. הראשי הֶבדֵל שוכן אצלם בית גידול מועדף.

בזמן שאני מימדים מצויים הם מעדיפים להצטבר מסביב צמחי ביתאני זבובי פירות הם נמצאים בדרך כלל סביב פירות לא מקוררים et al מזון נרקב בתוך ה פחי אשפה.

מאיפה מגיעים זבובי פירות?

אני זבובי פירות יש להם מעגל החיים קצר מאוד, כשבוע, ויכולת הנחת עד 500 ביצה. הם יכולים להפוך במהירות לא בְּעָיָה לכל casa.

נמשך על ידי ריחות של פירות בשלים, חומר אורגני ואפילו מ צמחי ביתאני זבובי פירות הם קטנים מספיק כדי לחדור בקלות לבית שלך.

הדרכים הטובות ביותר להרוג זבובי פירות

ברגע שיש לך א בעיית זבוב הפירותיש כמה אִסטרָטֶגִיָה שבו אתה יכול להשתמש כדי להיפטר מהם. בחייך מלכודות למידג'ים שנרכשו בחנות א פתרונות עשה זאת בעצמךהנה כמה אפשרויות.

הגדר מלכודות עבור מימדים

ה מלכודות למימדים הם כלי שליטה חשובים שמבטלים מבוגרים חדשים כשהם צצים.

ה מלכודות זבובי פירות לרכישה בחנויות מוכנים לשימוש ומכילים פיתיונות לא רעילים. הם יכולים לתפוס עד 2,000 מידג'ים כל אחד ומחזיקים מעמד כחודש.

מלכודת עשה זאת בעצמך עם חומץ

אם אתה מעדיף פתרון עשה זאת בעצמך, אחד מַלכּוֹדֶת ניתן ליצור פשוט ויעיל עם כמה חפצים ביתיים. תצטרך אחד בקבוק יין ריק o אחד קַנקַןחתיכת נייר בגודל 8×10 אינץ', סקוטש ה חומץ תפוחים.

לקרוא  אזעקת חילזון? כך אתה מגן ביעילות על הצמחים הצעירים שלך
 • טופס א משפך חרוט עם פיסת הנייר והדביקו אותה, משאירים פתח קטן בקצה הצר.
 • הכנס את המשפך לאחד בקבוק יין o אחד צנצנת נקייה זה ריק.
 • הוסף 1 כפית של חומץ תפוחים כמו פְּתָיוֹן.
 • מקם אחד או יותר מאלה מלכודות על משטחי עבודה או פנימה לְחַלֵק איפה אני מימדים הם נראים לעתים קרובות יותר. חרקים ייכנסו בקלות למלכודת, אך לא יוכלו לצאת החוצה.
 • לאחר נתפס כל ה מימדים גלוייםלחסל אותם על ידי ריסוס או שחרורם בחוץ.
 • מלאו אותו שוב מַלכּוֹדֶת אם נחוץ.
 • מלכודת עם סבון כלים

  ראה i זבובי פירות להתנגד לניסיונות קודמים, אתה יכול לנסות את שיטת סבון כלים וחומץ. מערבבים כמה טיפות של נוזל לשטיפת כלים con חומץ לבן לתוך קערה ומניחים ללא כיסוי על משטח. ה מימדים הם ישקעו בתערובת ברגע שינחתו.

  השתמש ביין או בירה כדי למשוך יתושים

  הריח של וינו או של בירה מעופשת יכול לעזור למשוך וללכוד זבובי פירות. נסה להשאיר בקבוק ישן של אחד מהם (עם מעט נוזלים שנשארו) כדי לפתות אותם מימדים. אפשר גם להוסיף נוזל לשטיפת כלים לנוזל כדי להגדיל את הסיכוי לתפוס אותם.

  שימוש בקוטלי חרקים

  ראה את זה מלכודות לא עובד, אולי כדאי להשתמש ב-a קוטל חרקים ספציפי לְכָל זבובי פירות. הקפד לקרוא אותם בעיון תוויות מוצר ופעל לפי ההוראות עד המכתב. בדוק אם למוצר יש א מספר רישום של EPAמה שאומר שהוא נבדק על ידי הארגון.

  מניעת נגיעות זבובי פירות

  עדיף למנוע את המראה של זבובי פירות במקום למחוק אחדשְׁרִיצָה. הנה כמה דרכים פשוטות למנוע זבובי פירות ב casa.

  בטל אתרי רבייה אפשריים

  אני זבובי פירות הם מתרבים ב סביבות לחות או רטוב. אזורים נקיים בבית כגון כִּיוֹר וה צמחי בית con אקונומיקה ללא כלור (מעורב עם מים) יכול לסייע במניעת רבייה של מימדים.

  לקרוא  פרחי עגבנייה אבל ללא פרי

  הימנע מלהזמין אותם לביתך

  שמור על חלונות ודלתות סגורות היטב. אם אתה רוצה לפתוח את החלון כדי להכניס אוויר, ודא שיש לך אחד כילה נגד יתושים כדי למנוע את מימדים להיכנס. ממזער את זמן השארת הדלתות פתוחות, במיוחד בעת הובלת מצרכים.

  לאחסן ולנקות מזון

  אל תעזבו פרי o ירקות בשלים חָשׂוּף; אחסן אותם במקרר עד לפתרון הבעיה. לזרוק אני מוצרים פגומים בתוך ה אַשׁפָּה ולהוציא אותם מהבית מיד. הימנע מלעזוב בקבוקי יין לפתוח ו מיצי פירות על משטחי העבודה.

  היזהרו מאשפה ומיחזור

  אוכל נשאר בפנים מיכלי אשפה הם מושכים את אני זבובי פירות. ודא שאתה שומר את מיכלי אשפה היי סלי מיחזור סגור ולרוקן אותם באופן קבוע. יש לשטוף פריטים הניתנים למחזור לפני הנחתם ב פַּח כדי להפחית את האטרקטיביות עבור i מימדים.