הצבעים הטובים ביותר לשטיח הסלון לפי מומחי עיצוב

Image

אם אתם מחפשים את הצבעים המושלמים לשטיח הסלון שלכם, אתם במקום הנכון! מומחי עיצוב פנים מוכנים לחלוק את עצותיהם כיצד לבחור את הגוונים האידיאליים ליצירת האווירה המושלמת באזור המגורים שלך. בואו לגלות ביחד מהן הבחירות הטובות ביותר עבור חלל המגורים שלכם!

בחרת לקשט את הסלון שלך עם א שָׁטִיחַ, אבל עכשיו אתה מתמודד עם ההחלטה הקשה של בחירת הצבע האידיאלי. זו אולי נראית כמו משימה מרתיעה, אבל בעזרת מומחי עיצוב אספנו עצות חשובות שידריכו אותך בבחירתך.

כוחו של צבע

צבע השטיח יכול לשנות בצורה דרסטית את הטון של החדר, ולכן חשוב לבחור בצבע המתאים ביותר לחלל ולאווירה שאתה רוצה ליצור. שרה ג'נקינסוןמנהל מוצר בחברת Kingsmead Carpets, מסביר: "בחירת הצבע הנכון היא חשובה מכיוון שהיא משפיעה על האווירה הכללית של הסלון".

הנייטרלים המגוונים

צבעים ניטרליים הם תמיד בחירה בטוחה ופופולרית. בז ', שמנת ואפור נשארים האפשרויות הפופולריות ביותר בשל יכולתם להתאים בקלות ערכות צבעים ועיצובים שונים. צבעים אלה מציעים בסיס מושלם להתנסות עם ריהוט וקישוטים אחרים. שרה ג'נקינסון מוסיף: "שטיחים בגוונים טבעיים הם המבוקשים ביותר בשל הרבגוניות שלהם ויכולת ההסתגלות שלהם לסגנונות ריהוט שונים".

גוונים נועזים

אם אתה רוצה סלון בולט, בחירה בצבעים נועזים היא בחירה מצוינת. ה רוזהלמשל, הפכה לאלטרנטיבה ניטרלית חדשה המציעה גימור עכשווי יותר. פונם צ'אדה מ-Carpetright מייעץ: "שימוש בצבע כמו ורוד בקומפוזיציה טונאלית יכול להציע תחושה שלווה ומרגיעה."

אפשרויות נועזות אחרות כוללות את כחול וה ורדה, שניהם יכולים להוסיף עומק וליצור נקודת מיקוד ויזואלית בסלון. "שטיחים כחולים יכולים לעבוד יפה כחלופה לבז'ים ולקרמים", היא אומרת שרלוט קופ ריצוף di Abingdon.

חום ונוחות עם גווני אדמה

גווני הטרקוטה והפחם מושלמים ליצירת סביבה מסבירת פנים וחמימה. "גווני אדמה כמו טרקוטה מעבירים אותך באופן טבעי לאווירה ים תיכונית ומרוקאית", הוא אומר ג'ון פלניגן ב-Kersaint Cobb.

לקרוא  טעויות נפוצות בגידול עגבניות שיכולות להרוס את היבול שלך וכיצד להימנע מהן

צבעים שמוסיפים שובבות

למי שאוהב קצת כיף עיצובי, שטיחים צִבעוֹנִי הם אופציה מצוינת. דפוסי פסים, במיוחד, יכולים ליצור אשליה של חלל או להוסיף עניין ויזואלי לחדר גדול.

עצה מעשית

  • שקול שימוש בסלון ותנועה רגלית. שטיח עם ערימה צפופה עמיד יותר למעבר תכוף.
  • בחר בשטיחים קלים לניקוי כדי לשמור על טריות הצבעים למשך זמן רב יותר.
  • התנסו עם צבעים על הקירות, הספות והאביזרים, שמרו על השטיח בגוונים ניטרליים אם אתם רוצים יותר גמישות.