מה לעשות כשאתה חולה במיטה? רעיונות כדי שלא תשתעממו

Image

© Orotisrael.co.il

להישאר חולה במיטה אולי נראה כמו גינוי לבטלה מאולצת ושעמום, אבל זה לא בהכרח חייב להיות כך! גם אם הגוף שלך דורש מנוחה, המוח שלך יכול להישאר פעיל ומעורב. הנה כמה רעיונות להפוך ימי מחלה לרגעים פרודוקטיביים או, לפחות, מהנים יותר.

1. זולל ספרים וספרי שמע

נצלו את הזמן הפנוי הכפוי שלכם כדי לשקוע בספרים שתמיד רציתם לקרוא אך מעולם לא מצאתם להם זמן. אם אתה מרגיש עייף מכדי לקרוא, ה ספרים מוקלטים הם אלטרנטיבה מצוינת. הם יכולים להוות הצלה אמיתית, ולאפשר לך לנסוע עם המוח שלך מבלי לעזוב את המיטה שלך.

2. סדרת טלוויזיה או מרתון סרטים

אין זמן טוב יותר להתחיל סדרת טלוויזיה חדשה או לבקר שוב בסרטים האהובים עליך. צור רשימה של סדרה מומלצת ותנו לעצמכם להיסחף אחרי הסיפורים. זו דרך מושלמת להסיח את דעתך ולהעביר את הזמן כשאתה לא מרגיש במיטבך.

3. חקור תחביבים יצירתיים

מנוחה במיטה יכולה להיות ההזדמנות הנכונה להתמסר לתחביבים פחות אנרגטיים אך יצירתיים כמו ציור, כתיבה או סְרִיגָה. פעילויות אלו לא רק מעסיקות אותך, אלא הן גם מעוררות את היצירתיות שלך ויכולות להיות להשפעות מרגיעות וטיפוליות.

4. מדיטציה ומיינדפולנס

להעמיק את התרגול של מֶדִיטָצִיָה או תשומת לב יכולה לעזור לך לנהל את הלחץ של המחלה ולשפר את מצב הרוח שלך. ישנן אפליקציות רבות המציעות מדריכים על מדיטציות מודרכות שמתאימות גם למתחילים.

5. ארגן את המרחב הדיגיטלי שלך

נצל את הזמן הפנוי כדי לנקות את המכשירים הדיגיטליים שלך. ארגון תמונות, מחיקת אפליקציות שאינן בשימוש או מיון קבצים במחשב שלך יכולים לגרום לך להרגיש פרודוקטיבי ולהאיר את המרחב הדיגיטלי שלך, שזה כמעט כמו לנקות את הבית הפיזי שלך.

לקרוא  5 סימנים לפיהם אתה יכול לזהות מניפולטור מאסטר

6. קורסים מקוונים

הירשם לקורס מקוון בנושאים שמעניינים אותך. בין אם זה בישול, צילום, שיווק או כל דבר אחר, ללמוד משהו חדש זה תמיד מעורר ומעשיר. פלטפורמות רבות מציעות קורסים בחינם או בתשלום שניתן לגשת אליהם מהבית.

7. האזן למוזיקה או לפודקאסטים

יצירת רשימת השמעה של מוזיקה מרגיעה או האזנה לפודקאסטים יכולה להיות דרך מצוינת להעביר את הזמן. בחר פודקאסטים המכסים נושאים שאתה מתלהב מהם; יש אינסוף אפשרויות לחקור, מחינוכית ועד בידור.
זכרו: גם אם אתם חולים, זה לא אומר שצריך להחמיץ כל יום. עם קצת יצירתיות והמשאבים הנכונים, אתה יכול להפוך את הזמן הזה להזדמנות לעשות דברים שבדרך כלל לא היה לך זמן לחקור.
שתף את המאמר הזה במדיה החברתית האהובה עליך וספרו לנו איך אתה מבלה את הזמן שלך כשאתה חולה! #אורח חיים #טיפים לבריאות

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :