מרקורי נכנס לאריה ב-2 ביולי 2024 – מה זה אומר לגבי 3 מזלות?

Image

ב-2 ביולי 2024, מרקורי ייכנס לאריה, אירוע שיכול להיות בעל השלכות אסטרולוגיות משמעותיות. זֶה כּוֹכָבִי תְנוּעָה כל אחד יכול סימן גלגל המזלות משפיע, לעומת זאת, על שלושה מזלות להיות מושפע קשות במיוחד.

במאמר זה, נחשוף אילו שלושה סימנים אלו וכיצד כניסתו של מרקורי לאריה יכולה להשפיע עליהם. הישארו מעודכנים כדי ללמוד עוד על קבוצת הכוכבים האסטרולוגית המרתקת הזו ומה היא יכולה להיות משמעותה עבור מזלותכם.

מרקורי נכנס לאריה ב-2 ביולי 2024

ב-2 ביולי 2024, מרקורי ייכנס ל- סימנים לוהטים של האריה להיכנס. זֶה תנועה פלנטרית מביא זמן של ביטוי יצירתי ודס חשיבה בטוחה בעצמה עם עצמך.

אנשים עשויים להרגיש אמיצים יותר להביע את דעתם ולהציג רעיונות חדשים. התקשורת הופכת ישירה ונלהבת יותר ככל שהשפעתו של מרקורי במזל אריה נמשכת.

זוהי תקופה נוחה לדיבור בפני קהל, משא ומתן וכל מיני דברים עבודה יצירתית. עם זאת, יש להיזהר מלהיראות דומיננטיים מדי או מרוכזים בעצמם.

בסך הכל, הזמן הזה מציע הזדמנות נפלאה ל… אִינְדִיבִידוּאָלִיוּת ולשים את היצירתיות בחזית ולהביע את עצמך בצורה מעוררת השראה.

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

כאשר מרקורי ייכנס לאריה ב-2 ביולי 2024, ילידי מזל טלה יהפכו לאחד דחף חזק an אנרגיה יצירתית ו תודעה עצמית להרגיש. שלב זה יהיה אידיאלי עבור חדשים להתחיל פרויקטים או להמשיך בפרויקטים קיימים במרץ חדש.

שֶׁלָה כישורי תקשורת מודגשים, מה שאומר שתוכל הרעיונות שלך ברורים ומשכנעים להעביר.

נצל את הזמן הזה כדי לפתח את שלך כישורי מנהיגות להוכיח את עצמך ואת עצמך בתוכך חיים מקצועיים להתפתח הלאה.

ליאו (23 ביולי – 22 באוגוסט)

עבור בני מזל אריה, כניסתו של מרקורי למזל שלהם היא תקופה משמעותית במיוחד. שֶׁלָה יכולת אינטלקטואלית ייקחו לרמה חדשה ותרגישו מיוחדים מבחינה נפשית עֵר ו מְרוּכָּז להרגיש.

לקרוא  הירח החדש במזל תאומים ב-6 ביוני 2024 יביא מזל לשני מזלות

זה זמן מצוין עבור השתקפות אישיתכמו גם לפיתוח של תוכניות אסטרטגיותמה שיכול להביא לך יתרונות לטווח ארוך.

בנוסף, היכולת הטבעית שלך הצגה עצמית מחוזק, מה שיכול לעזור לך להגיע טוב יותר במצבים חברתיים ומקצועיים.

קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

כניסתו של מרקורי לאריה תעניק לילידי קשת גל של אוֹפּטִימִיוּת ו רוח הרפתקנית מענק. שלב זה מושלם לנסיעות, חינוך והתעמקות בתחומי ידע חדשים.

היכולת שלך פתרון תקלות ישתפר, ויקל עליך להתמודד עם אתגרים בראש צלול. אתה יכול גם לחוות מפגשים מעוררי השראה שיכולים לפתוח נקודות מבט חדשות ולהעשיר את חייך.