עשר הטעויות שלעולם לא כדאי לעשות בעת ריהוט הבית

Image

ריהוט ביתכם יכול להיות חוויה מרגשת, אך גם מלאה במלכודות אם לא שמים לב לפרטים הנכונים. מאמר זה יפרט עשר טעויות נפוצות שיש להימנע מהן בעיצוב פנים, כדי להבטיח חלל מסביר פנים, פונקציונלי ואיכותי. כדי למנוע טעויות ולהפוך את הבית שלך לסביבה נוחה והרמונית.

הסכנה של לוחות עץ עם כתבים בנאליים

למרות שהם עשויים להיראות מסבירי פנים, לוחות עץ עם מסרים כמו "בית מתוק בבית" מרגישים לעתים קרובות לא אישיים ומובנים מאליהם. אם אתה אוהב את הרעיון של פנל דקורטיבי, שקול את האפשרות של א פאנל וינטג' נמצא בשווקים או בפלטפורמות מקוונות כגון Ebay. יצירות ייחודיות אלו מעניקות יותר אופי לבית שלך.

תיאום ריהוט מוגזם

כל הרהיטים מאותה אוסף באותו חדר יכולים לגרום לחלל להיראות חסר אישיות. הימנע מתאם מיטה, שידה וארון בגדים מאותו טווח. חלופה מצוינת היא לחפש א שידת וינטג' או עתיקה שמוסיפה גיוון ועניין ויזואלי.

הימנע מווילונות מתכת

וילונות מתכת יכולים לתת מראה קר לחדר. במקום זאת, בחר וילונות עץ או וילונות פשתן. חומרים טבעיים יכולים להפוך את הסביבה ליותר מסבירת פנים וחמה.

היזהרו מהדפסי פופ ארט ותמונות באיכות נמוכה

הדפסי פופ ארט או תמונות נוף באיכות ירודה עלולים להרוס את האסתטיקה של החדר. החלף אותם ב יצירות אמנות איכותיות שתוכל למצוא במחירים נוחים באינטרנט, למשל ב-Etsy. יצירות אמנות אותנטיות מוסיפות אופי לקירות שלך.

עדכן את המטבח המיושן שלך

סגנון מטבח מיושן, כמו מטבח טוסקני בגווני אדמה, עשוי להיראות מיושן. פתרון מצוין הוא להשתמש ב-a אמון ב-zellige. סוג זה של ריצוף מציע נקודת ביניים מושלמת למי שרוצה מראה טבעי במטבח שלו.

תמונות משפחתיות: היכן למקם אותן?

תמונות משפחה ובתי ספר לא צריכות להיות מוקד הקישוט שלך. הכנס אותם פנימה מסגרות אלגנטיות על שולחן ליד המיטה או רהיט דקורטיבי כדי לשמור אותם אישיים אך לא מהמם.

לקרוא  גלה את סוד המלונות להפיכת האוויר כל כך ריחני והחל אותו על הבית שלך

מנורות הלוגן: סיכון מיותר

מנורות הלוגן לא רק מחממות יתר על המידה, אלא גם מהוות סיכון אש פוטנציאלי. החלף אותם בא נברשת ראטןשהוא גם בטוח וגם מוערך מבחינה סגנונית.

אחידות של חיפויי רצפה

ערבוב סוגים שונים של כיסויי רצפה באותו חדר יכול להיות מטריד חזותית. שמור על אחידות הרצפה על ידי בחירת פרקט לסלון ול- גלגל למטבחאך הימנעו משילוב חומרים שונים באותו חלל.

בעיית דלת האסם

בעוד שדלתות אסם הן אופנתיות, הן עשויות להיות קשות לשילובן בסגנונות פנים שונים. אלטרנטיבה טובה היא אחת דלת הזזהשהוא גם פונקציונלי וגם אסתטי.

הדגש אישיות בעיטור

הימנעות מחפצים שרואים בכל מקום עוזרת לך ליצור מרחב אישי ומודרני יותר. בעזרת הטיפים הללו, לא רק שתהפכו את הבית שלכם למסביר פנים ונעים יותר, אלא גם תוכלו להרשים חברים, בני משפחה וקונים פוטנציאליים.