פלישת עכביש? הדוחים הטבעיים האלה יגרמו להם לברוח מיד!

Image

© Orotisrael.co.il

ככל שהימים מתקצרים והטמפרטורות יורדות, עכבישים מחפשים לעתים קרובות מקלט בבתים החמים שלנו. אך אל דאגה, ישנן שיטות יעילות וטבעיות להרחיק את האורחים הלא רצויים הללו. במאמר זה נציג לכם כמה פתרונות פשוטים וידידותיים לסביבה שיכולים לעזור לכם פלישת עכביש ניתן להדוף במהירות ובבטחה.

שמנים אתריים: גורם מרתיע טבעי לעכבישים

עכבישים אוהבים ריח של דברים מסוימים שמנים חיוניים לֹא. הם יעילים במיוחד שמן מנטה, Teebaumöl ה שמן לבנדר. פשוט שים כמה טיפות שמן על משטח צמר גפן ופזר אותו בפינות החדרים שלך, על חלונות ודלתות. זה לא רק ירתיע עכבישים, אלא גם יגרום לבית שלך להריח טוב.

תמיסות הדרים נגד עכבישים

תרופה יעילה נוספת נגד עכבישים הם פירות הדר כמו לימונים או תפוזים. הקליפות של הפירות הללו מכילות חומרים שעכבישים לא אוהבים. יש לשפשף את אדני החלונות, ספי הדלת ונקודות כניסה אחרות עם הקליפות או להניח קערה של קליפות הדרים טריות באזורים הנגועים.

צור מחסומים טבעיים

עכבישים נמנעים גם מחומרים טבעיים אחרים. תערובת של מים ו חומץ יכול לשמש כתרסיס מרתיע יעיל. רססו את התמיסה סביב חלונות ודלתות. אפילו לשכב עַרמוֹנִים O קליפות אגוז יכולים לעזור מכיוון שהם מכילים כימיקלים טבעיים שמרחיקים עכבישים.

לנקות ולשמור על דברים מסודרים

אחת הדרכים הטובות ביותר להרחיק עכבישים היא ניקוי. שאיבת אבק והסרה קבועים קורי עכבישבנוסף להסרת העומס, הוא מפחית מקומות מסתור ואתרי קינון לעכבישים. ודא שאין שאריות מזון שעלולות למשוך חרקים אחרים, שבתורם יספקו מזון לעכבישים.

אמצעי זהירות בגינון

אתה יכול גם לנקוט בצעדים בחוץ כדי למנוע מעכבישים להיכנס לביתך. שמור את האזור ישירות מסביב לביתך נקי ארבע, ערימת עצים וחומרים אחרים שיכולים לשמש מחסה לעכבישים. כמו כן, יש לבדוק באופן קבוע את מסגרות החלונות והקירות החיצוניים לאיתור סדקים ולאטום אותם.
שתף מאמר זה ברשתות החברתיות שלך אם אתה רוצה לעזור לחברים או קרובי משפחה לשמור על בתיהם נקיים מעכבישים באופן טבעי!

לקרוא  גלה איזה קעקוע זרוע גבר מתאים לך! 5 רעיונות בסגנונות שונים!

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :