10 טיפים חיוניים לשליטה בסגנון העיצוב התעשייתי הכפרי

Image

אם אתם נלהבים מעיצוב פנים וחולמים ליצור סביבה שיקית תעשייתית עם מגע כפרי, אתם במקום הנכון! במאמר זה, נחקור יחד 10 טיפים חיוניים לשליטה בסגנון העיצוב התעשייתי הכפרי. התכונן לגלות כיצד להפוך את החללים שלך למקלטים אותנטיים של אופי ואישיות. האם אתה מוכן לחולל מהפכה בעיצוב שלך? בואו נתחיל מיד!

פלטה טבעית ומרקמים כפריים

הסגנון התעשייתי הכפרי מבוסס על שימוש בא פלטה טבעית המשלב גוונים ניטרליים כמו חומים, לבנים ושחורים. כדי להתחיל, אתה יכול לשלב גוונים שונים של חום כדי ליצור תחושת רגיעה. לאחר מכן, הוסף אלמנטים לבנים למראה נקי ונקודות שחורות כדי ליצור ניגודיות ולהוסיף אופי.

מיקס מודרני וכפרי

הלב של כל עיצוב תעשייתי הוא שילוב האלמנטים מוֹדֶרנִי וכפרי. אין כלל מדויק לגבי אחוז האלמנטים "גבוהים" ו"נמוכים" שיש לכלול בחלל שלך, כך שיש לך את החופש לנטות יותר לכיוון מודרני או כפרי, בהתאם לטעם האישי שלך.

פתח את המרחב

חלל פתוח הוא אייקון של עיצוב תעשייתי. נסה לבטל קירות פנימיים כדי ליצור תוכנית קומה פתוחה גדולה. על ידי הוספת אי למטבח ושולחן אוכל, אתה יכול ליצור פריסה מגובשת המחברת בין אזורים פונקציונליים שונים מבלי לחלק אותם עם קירות.

תאורה בסגנון תעשייתי

תאורה היא בסיסית בריהוט תעשייתי. נורות חשופות וחוטים תלויים בצורה יצירתית יכולים להפוך אורות פשוטים למחמאות אסתטיות אמיתיות. חפש מנורות עם פרטי מתכת שחורה או עץ כדי להשלים את העיצוב שלך.

חלונות מסוג לופט

חלונות גדולים מסוג לופט הם סימן היכר של הסגנון התעשייתי. אם פרויקט השיפוץ שלכם מאפשר זאת, שקול התקנת חלונות עם מסגרת מתכת כדי להכניס שפע של אור טבעי ולהוסיף נופך דקורטיבי לחלל.

שימוש בעץ במצוקה

עץ במצוקה עם קשרים גלויים הוא הבחירה המושלמת לעיצוב תעשייתי. מגוון הצבעים והמרקמים מוסיף נופך נינוח לסביבה. אתה יכול למצוא רהיטים מוכנים מראש או להכין בעצמך מעץ משוחזר.

לקרוא  גלה משקאות אנטי כולסטרול לבריאות ללא דאגות!

הוסף הדגשות מתכת

הדגשות מתכת חיוניים עבור א נראה תעשייתי. מתכות שחורות יוסיפו קונטרסט בעוד שמתכות מוברשות או חלודות יוסיפו מגע כפרי. ערבוב גימורים שונים יכול להוסיף אופי ולכידות לעיצוב שלך.

אלמנטים מבניים גלויים

השארת אלמנטים מבניים חשופים כמו קירות לבנים ורצפות בטון אופיינית לסגנון התעשייתי. אלמנטים אלו מוסיפים אופי ויכולים גם לעזור לכם לחסוך בעלויות השיפוץ.

שקול מאפיינים בדיונים

אם אין לך אלמנטים מבניים טבעיים להשוויץ בהם, אתה תמיד יכול ליצור השפעות חזותיות עם תכונות מזויפות. מחיפויי קירות המחקים לבנים ועד לריצוף ויניל המזכיר בטון, עומדות בפניכם אפשרויות רבות ליצירת מראה תעשייתי אותנטי.

ריהוט בסגנון תעשייתי

אביזרים הם המפתח להוספת אישיות. כריות, יצירות אמנות, מנורות שולחן ופריטים דקורטיביים אחרים יכולים להשלים את פלטת הצבעים שלך ולהוסיף מגע אישי. שקול גם ליצור פריטים דקורטיביים מחומרים משוחזרים עבור מגע אותנטי.