5 סימנים לפיהם אתה יכול לזהות מניפולטור מאסטר

Image

© Orotisrael.co.il

ישנם סוגי אישיות רבים ושונים בעולם הפסיכולוגיה, אך אחד שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא מניפולטור מאסטר. אנשים אלה מומחים בהשפעה ובשליטה על אחרים, לעתים קרובות מבלי שהאנשים המעורבים יבינו זאת. במאמר זה נחקור חמישה סימנים לכך שאתה עשוי לזהות מניפולטור מאסטר.

1. אתה מקסים וכריזמטי

תכונה אופיינית של א מניפולטור מאסטר זה הקסם והכריזמה שלו. הם יודעים בדיוק איך להציג את עצמם כדי להיראות מושכים ונעימים. תחשוב על הדמות פרנק אנדרווד מהסדרה "בית הקלפים". הוא משתמש בקסמו ובכושר השכנוע שלו כדי לתמרן אחרים ולהשיג את מטרותיו.

2. אתה משחק עם הרגשות שלך

עוד סימן לאחד מניפולטור מאסטר זוהי היכולת שלהם לשחק עם הרגשות של אחרים. אתה יכול לסובב ולהפוך מצבים בצורה כזו שאתה מרגיש אשם או מחויב לעשות משהו בנידון. דוגמה טובה לכך היא איימי דאן מהסרט "Gone Girl", שמביימת את החטיפה שלה כדי לתמרן את בעלה.

3. הם אדוני הונאה

מאסטר מניפולטורים לעתים קרובות הם טובים מאוד בלספר שקרים או לעוות את האמת כדי להשיג את מטרותיהם. הם יכולים להציג מצבים באופן שגורם להם להיראות לטובתם, גם אם זה לא המקרה. דוגמה לכך היא הדמות טום ריפלי מהרומן "מר ריפלי המוכשר", שיוצר הטעיה מורכבת כדי לחיות חיי מותרות.

4. הם מנצלים את החולשות שלך

ו מניפולטור מאסטר הוא מכיר את החולשות שלך ומשתמש בהן לטובתך. הם יודעים בדיוק על אילו כפתורים ללחוץ כדי לגרום לך לעשות מה שהם רוצים. דוגמה טובה לכך היא יאגו מ"אותלו" של שייקספיר, שמנצל את קנאתו של הגיבור כדי לשכנע אותו להרוג את אשתו.

לקרוא  החופים היפים בעולם שאתם בהחלט חייבים לבקר בהם

5. הם אף פעם לא לוקחים אחריות

לבסוף, לטפל מאסטר מניפולטורים לעולם לא לקחת אחריות על מעשיו. במקום זאת, לעתים קרובות הם מאשימים אחרים או מציגים את עצמם כקורבנות. דוגמה לכך היא סרסיי לאניסטר מ"משחקי הכס", שתמיד מאשימה אחרים בטעויות שלה.
אם מצאת מאמר זה מועיל, אנא שתף ​​אותו במדיה החברתית שלך ועזור לאחרים לזהות את הסימנים של מניפולטור מאסטר.

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :