5 שלבים לפתיחת הסתימה באמבטיה.

Image

דמיינו את עצמכם מתחת ל מִקלַחַתאנימים שעולה לאט נתקע הנה אני פורק מ ה אַגָן. אם אתה מוצא את עצמך במצב הזה, אל תדאג!

במאמר זה, אני אדריך אותך דרך 5 שלבים כדי לבטל את הנעילה לנקז את האמבטיה ולתקן את בְּעָיָה של ה זֶה הִתרוֹקְנוּת.

עם פשוט תרופות עשה זאת בעצמךבקרוב תוכלו ליהנות ממקלחת מרגיעה ללא בעיות תעלת ניקוז. אנחנו מוכנים? הנה מה לעשות.

יש כמה דברים פחות מושכים מאשר פתיחת סתימה של ניקוז אמבטיה, אבל לקרוא א הידראולי זה יכול להיות יקר ולאורך זמן. אם אתה חסר בשניהם, זה יכול לעזור לִלבּוֹשׁ כפפות גומי ה פָּנִים הבעיה לבדה.

אתר מכשולים גלויים

במקרים רבים, ה לַחסוֹם זה יכול להיות על פני השטח ולהסיר אותו בקלות. לעתים קרובות, האשמים הם שיער שמצטברים פנימה פְּקָק של אגזוז.

אם לאמבט שלך יש מעצור שרשרת מָסוֹרתִי, יהיה קל יותר לגשת לניקוז. עם זאת, עבור אמבטיות מודרניות עם פקק משולב, ייתכן שיהיה צורך להסיר את הפקק כדי לקבל א גישה טובה יותר.

לאחר ההסרה, השתמש ב- a לפיד כדי לבדוק חסימות גלויות. להשתמש ב דיטהמ ה צְבָת o אחד וו תיל כדי לחלץ כל בלוקים.

השתמש במים רותחים

בהנחה שאין מים עומדים במיכל, שיטה פשוטה ויעילה היא לשפוך מים רותחים באגזוז.

מים חמים יכולים להמיס שאריות גראסו ה סַבּוֹן מה שאולי גרם לחסימה. שפכו בערך ליטר מים רותחים לביוב ובדקו אם המים מתחילים לרדת מהר יותר. במידת הצורך, חזור על הפעולה פעם שנייה.

השתמש בחומר לניקוי ניקוז

לפני השימוש באחד טוֹבְלָןחיוני לחבר את מלא מדי של האמבטיה כדי ליצור את הדרוש ריק. השתמש באחד לקרוע רטוב כדי לסתום את חור ההצפה.

לקרוא  כיצד להסיר כתמי חומרי ניקוי או מרכך כביסה מבגדים

לאחר מכן, מלאו את האמבט בכמה סנטימטרים של מים. מניחים את הבוכנה מעל הניקוז ושואבים אותו למעלה ולמטה מספר פעמים, תוך כדי מעקב כדי לראות אם המים מתחילים לרדת. חזור על הפעולה עד להסרת הבלוק.

נסה סודה לשתייה וחומץ

שיטה ביתית יעילה נוספת היא להשתמש סודיום ביקרבונט ה חומץ. יוצקים כוס סודה לשתייה לניקוז ומשאירים למשך 15 דקות, ואז מוסיפים כוס חומץ לבן.

ה תגובה כימית שהתוצאות יוצרות א קֶצֶף חזק שיכול לשבור חסימות ולנטרל ריחות לא נעימים. לאחר סיום התגובה, שטפו במים.

הערה: אם יש לך צינורות במתכת, חומץ יכול להאיץ את קורוזיה. במקרה זה, עדיף להימנע משיטה זו.

השקיעו בנחש אינסטלציה

אם החסימה נמשכת, ייתכן שהגיע הזמן להשתמש ב-a נחש אינסטלציה. זֶה כלי זה מושלם להגעה והסרה חסימות ממוקם עמוק יותר ב צינורות.

נחש אינסטלציה מתכת באורך של כ-10 רגל הוא קל לשימוש ויעיל ביותר. פשוט תכניס את זה לביוב ועשה את זה להתחלף כשהוא חודר לצינורות כדי להסיר את החסימה.

השלבים הפשוטים האלה אמורים לעזור לך לפתור את רוב המקרים של ניקוז איטי או חסום. אם לאחר שניסית את כל השיטות הללו המים עדיין לא מתנקזים כמו שצריך, ייתכן שיהיה עליך להתקשר ל-a מקצועי.